درباره ی ما
درباره ی ما :

بنگاه تجاری “شفاپخش”  در سال 1374 فعالیت خود را با ماموریت تأمین و توزیع کالای دندانپزشکی  و همچنین به عنوان اولین مرکز ارائه دهنده محصولات تخصصی بهداشت دهان و دندان در شمال ایران آغاز نمود.

و در ادامه از سال 1390 فروشگاه سلامت عمومی این بنگاه از شرکت توزیع کننده مجزا گردید و علاوه بر فروش محصولات تخصصی بهداشت دهان و دندان، محصولات تخصصی مرتبط با سلامتی عمومی و محصولات پوستی، مویی و زیبایی  را نیز به سبد کالایی خود اضافه نمود.

بنیانگذار این بنگاه اقتصادی، در آستانه 25 سالگی حضور خود در بازار کالای پزشکی و دندانپزشکی منطقه، با اعتقاد به چشم‌انداز بلندمدت کسب‌وکار و بکارگیری نیروی انسانی توانمند و همچنین جهت ارتقای سطح خدمات و فعالیت‌های خود در سال 1399 اقدام به تأسیس شرکت سهامی خاص “راشاپویان شفا” نمود.

این شرکت با اتکا به تجربه و دانش بنگاه موفق شفاپخش و با برقراری ارتباطات مفید و سازنده با تأمین‌کنندگان، جامعه دندانپزشکان، ارگانها و سازمانهای حوزه سلامت و بهداشت و با  بهره‌مندی از ابزارهای نرم افزاری و سخت افزاری مدرن گامی نوین در مسیر رشد و توسعه اقتصادی خود برداشته است.

هم اکنون شرکت راشا پویان شفا در حوزه دیجیتال در دو سایت شفامارکت (ویژه پزشکان و دندانپرشکان) و راشامارکت (ویژه عموم) به منظور ارتقای سلامت عموم جامعه فعالیت دارد.

asdjasgdfshafamarketnett